Proč vlastně tenhle blog?

31. ledna 2013 v 15:00 | Elocin
Nadpis mluví za vše :) kdo chce číst dá, čánek si rozklikněte :)O tom jsem asi měla napsat už někdy na začátku tohohle blogu, vlastně to měl být nejspíš úplně první článek, ale nějak mi to nedošlo, a ani se mi nechtělo. Včera mě tento článek napadl ve sprše, a nesmějte se, kdybyste věděli, co všechno člověa napadne ve sprše pod horkou vodou :D
Tenhle blog jsem založila z nějakého náhlého popudu po Vánocích, když jsem nafotila vánoční koníky a fotky se mi líbily :) chtěla jsem je někde ukázat. Dříve jsem přispívala do skupiny schleich na facebooku, je vážně potěšující, když se dvaceti lidem líbí vaše fotka, dvaceti lidem z celýho světa a píšou vám komentáře :) No každopádně, když jsem jim to tam začala zaspamovávat všemi svými fotkami koník, uvědomila jsem si, že bych mohla zkusit založit takoví malý schleich blog... tedy spíš znovu založit, jelikož tento ranch jsem už dříve měla na jiné adrese, asi dva měsíce o prázdninách a poté ztroskotal, pač jsem se mu přestala věnovat... Proč, to raději nebudu uvádět, vlastně jsem se v té době přestala věnovat naprosto všemu.
Každopádně jsem tento blog tedy s menšími obavami založila a začala konečně, po roce a půl, něco dělat, konečně jsem se do něčeho zase zapálila, což může být i známka uzdravování, ale raději si nebudu dělat naděje, jelikož jsem se naposledy psychicky zhroutila právě včera :D Ale chce to čas.
A je mi jedno, že ted asi nevíte, vlastně- jasně, že nevíte- o čem mluvím :)
Za ten měsíc, co tenhle blog vedu a věnuji se mu, jsem udělala asi svůj zatím největší úspěch v určitém oboru... resp- měsíc jsem něco neudělala. A kupodivu, když začete něco dělat, vážně...zaměstná vás to... Ale nejde to hned, chce to čas- takže jsem začala něco dělat, jakmile jsem mohla. Tento blog mi na ten měsíc poskytl skvělé odreagování, důvody, proč se těšit domů, důvody, proč vylézt ven- to kvůli focení, upravování fotek, řes den přemýšlím nad články, které bych mohla dát na blog, zase jsem se s chutí pustila do výtvaření, to když jsem nedávno přemalovávala koníka... A prostě.. je to tu takový určitý druh mé soukromé terapie. :)
Takže doufám, že u toho vydržím a neodpadnu, pač by to byla veliká škoda....
Tento článek jsem vám přednastavila na čtvrtek- který spolu s pátkem a sobotou trávím u přítele doma, snad se vám zobrazí :) A teď, když to čtete, se mám já pravděpodobně moc dobře a hezky v bezpečí :)
Zatím se mějte pěkně :)
Elocin.
proč jen schleich neudělají fjordíka...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kobyla08 Kobyla08 | Web | 31. ledna 2013 v 15:15 | Reagovat

No, zajímavý článek :)

2 hanicka.konicek hanicka.konicek | E-mail | Web | 31. ledna 2013 v 15:17 | Reagovat

já se nesměju, většina věcí pochází z vany =D a co teprve dyž si třeba začnu nacvičovat projev do češtiny nebo angličtiny xD
jinak krásný článek, škoda že jsi tak tajemná a neřekneš od čeho je to terapie =D
ale věřím, se že teď máš dobře, taky bych chtěla =(

3 keník keník | Web | 1. února 2013 v 10:33 | Reagovat

Je to zajímavý....

4 ranchpodvykotlanouvrbou ranchpodvykotlanouvrbou | 3. února 2013 v 18:41 | Reagovat

Co napsat? Asi snad, že to byl moc zajímavý článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama