Březen 2013

Co jsem tak našla 2

31. března 2013 v 17:11 | Elocin |  Mé internetové úlovky
Tak jsem zpět :) Měla jsem se úplně skvěle.. ale o tom se vám tu nebudu rozepisovat, na to asi nejste moc zvědaví. Ani na to, že mi tu teď na břiše leží rozpláclá morčina a chrní :)) Napadlo mě, nejspíš všichni máte zvířátka, co takhle, že bych vám tu udělala úplně neranchový článek o své domácí zoo? :) Hlasujte v anketě a zde teď máte fotky schleich koníků, které jsem posbírala z netu :) A poslední zpráva před očekávaným článkem, trošku jsem tu předělala rubriky, snad to tak bude přehlednější :)
pokud tu někdo najde svůj obrázek a bude mu vadit, že tu je, může mi napsat mail, nebo koment (prosím se vší slušností... ) a já obrázek co nejrychleji to půjde odstraním, nebo k němu dám vaše jméno, odkaz, jak budete chtít (pokud to už není). Děkuji za pochopení :)


Jarní stuha-hedepokil

26. března 2013 v 14:06 | Elocin |  Dny na ranchi
Ahoj :) tak přibíhám ze školy, abych vám sem hodila ty tři fotky, co jsem posílala haničce do její soutěže. Je to děs a hrůza a na macu ještě větší... šílený :( a já to fotila natřikrát, fakt, všechny ty série :D Ale můj foták ze sebe evidentně nevymáčkne nic lepšího... Je sranda vidět ten rozdíl, když fotí venku, a když doma... Smutné :)

Zmizení

25. března 2013 v 21:32 | Elocin |  Moje kecy
Tak se jdu s vámi na čtyři, možná pět dní rozloučit :) Budu je trávit u Jeroda a bude mi zase hrozně moc fajn, muhaha :3 Takže... snad až se vrátím, sem ke mně bude ještě někdo chodit... prosím O:) Přednastavila bych vám pár článků, ale bohužel jsem fakt neměla čas, abych tu něco sepisovala a to všechno, takže... Je možné, že se během těch pár dní ještě ozvu, ve středu si jedu pro tabletek, musím se prostě pochlubit :) tak se možná ozvu z něj, zatímco se Jerod bude učit na zkoušky... Pokud tedy po něm nepolezu a nebudu ho zlobit, no :D Schválně, jak moc otravná dokážu být :D

Také spolu půjdeme do kina, na Hostitele...jak já se těším! Zbožňuji to, nemohu se vynadívat na trailery, nemohu se dostatečně naposlouchat trailerové hudby...už tolik měsíců, a ted je to konečně tady, za pár dní :)) Kdo se také těší? :) Strašně se mi líbí jméno hlavní herečky- Soarise Ronan... Soarise Ronan. Řekněte si to nahlas... Soarise Ronan. Prostě nádhera.

No a teď končím... snad jste přežili můj divoký článek plný nadšení :)
Zatím se mějte krásně

Radish

24. března 2013 v 20:33 | Elocin |  SCH Klisny
JMÉNO: Radish
PŮVOD JMÉNA: anglicky- ředkvička. A jak jsem na to přišla... to je tak, když se o angličtině nudím :)
PŘEZDÍVKA: Radka,Ráďa
°
PLEMENO: fell pony
ZAMĚŘENÍ: školní kůň, rekreace, parkur
°
ROK VÝROBY: 2013
STAV: vynikající, ani škrábanec
KOUPEN: Praha, Budějovická
°
ZAJÍMAVOSTI: Na fotkách schleichu mi přišla vyloženě ohavná :D a celou dobu jsem si myslela, že je hřebec, až sestra řekla, že je to přece klisna :) Když jsem ji uviděla poprvé v reálu, stále se mi nelíbila- má divnou nohu, zadní. Jako zajíc, nebo tak. Podruhé, co jsem ji viděla v reálu, jsem se do ní zamilovala, do jejího dokonalého výrazu, srsti... :)
FOTOGALERIE: ZDE
°

Twister, Radish, Saint, Koo

23. března 2013 v 17:17 | Elocin |  Byla jsem fotit
Jak jsem slíbila, je víkend, byla jsem fotit :) Dvě a půl hodiny strávené v ledovém větru, se psem, co zdrhá pod auta a pak jako srna stojí na silnici a čumí, jestli ho to jako srazí, nebo ne :D Vyřvala jsem si hlasivky a jí to bylo úplně jedno, hlavně, že byla od hlavy k patě od bláta a rozčílila mě :D Ale přiznám se, aleaspon jsem se měla kde- a právem- vybít :D
Opět ocením, když se v komentářích vyjádříte, nebo napíšete, která fotka se vám líbila nejvíce :)


Co jsem tak našla...

21. března 2013 v 21:28 | Elocin |  Mé internetové úlovky
Slibovaný článek všech různých koníků, co jsem za celou tu dobu našla všude možně na netu. :)
Co se týče autorských práv, opravdu velká většina pochází z facebookovských oficiálních stránek schleichu a z deviantartu. Omlouvám se, ale opravdu nebylo v mých silách si zapisovat všechna ta cizí jména lidí z fb, přezdívek z deviantartu apod. Kdyby to byly obrázky z googlu, hodím odkaz na ranch, jasně. Jenže to jsem udělat nemohla.
Takže, pokud tu někdo najde svůj obrázek a bude mu vadit, že tu je, může mi napsat mail, nebo koment (prosím se vší slušností... ) a já obrázek co nejrychleji to půjde odstraním, nebo k němu dám vaše jméno, odkaz, jak budete chtít. Děkuji za pochopení :)

Nudný informativní článek

21. března 2013 v 17:00 | Elocin |  Dny na ranchi
Tak... co tu na vás čeká v příštích dnech...
pořadí je naprosto náhodné, takže nikdo- ani já- neví, co přijde zítra, nebo pozítří :)

1) profil nového koníka - fell kobylka :3 (o víkendu)
2) jako tradičně vyrazím s hrstkou koníků ven fotit (víkend)
3) vám tu ukážu, jaké fotky rozesílám do všech těch fotosoutěží, se kterými se ted roztrhl pytel :)
4) publikuji nějaké úžasné obrázky, co jsem tak při tom surfování posbírala z netu. Chci to udělat už dost dlouho, ale stále jsem se k tomu nějak nedostala :)
5) možná- udělám models challenge. Přijde mi to zároven nudné a zároven hrozně zajímavé :D
6) možná- vyrobím nějakou bleskovku, nebo tak
7) nějaké nápady máte? Co byste tu chtěli? :) ( a ne že nic :D )

No a nakonec velká novinka :) ! Možná na ranch někdy v dubnu přijede koník z limitované edice, konkrétně tento:


Proč jen možná... paní sice napsala, že volný je, ale pak už se neozvala- jsou to asi dva dny no :D nic hroznýho, ale chci se s vámi o tuhle skvělou zprávu podělit hned, a hned tvrdit, že to je jisté, nemohu :) Takže tak. Je překrásný... i když má dost netradiční zbarvení a určitě ne všem se bude líbit. Mně zaujal hlavně proto, že je prostě pořádně divnej :D tak divnej, až jsem se do něj zamilovala :D Navíc má boží kávovou barvu.... Ale vživotě jsem ho nikde na českých rančích, blozích, neviděla, že by jej někdo měl... :)

jinak doporučuji TENTO inzerát, pokud by ještě někdo měl zájem o limitované koníky. Nevím, zda ti další dva jsou ještě volní, ale za pokus to stojí. V ČR je neseženete, s dovozem by vás to stálo přes 1000, a tady je máte za 500 v čechách... Přijde mi to hodně, hodně dobrý :)

Takže mi držte palce, aby to vyšlo, a koník mohl přijet! :)

Buster


Diplom

20. března 2013 v 19:02 | Elocin |  soutěže
A dnes ještě jeden článek, hlavně pro Týnu, jelikož podle mě dokázala nejlépe ukázat, co se jí na Schwarzwaldech líbí :) Mám chuť na pralinky a chuť si koupit tento model :D...
Snad se ti diplom bude líbit, doufám, že to alespon trochu vypadá jako koník ve vánici :)


Něco málo o mně

20. března 2013 v 16:00 | Elocin |  Moje kecy
Tak mě napadlo, že bych vám sem mohla o sobě dát malé info, ať alespon víte, s kým to máte tu čest :D
Připravte se na nudný článek...


Vlastní model

19. března 2013 v 16:00 | Elocin |  Mé výrobky
Je to už asi týden, možná více, co jsem se rozhodla ...vyzkoušet vyrobit si svůj vlastní model koníka.
Moc mi to nešlo :D
v článku sami uvidíte.