Zmizelá

2. března 2013 v 20:35 | Elocin |  Moje kecy
Ahoj,
omlouvám se za neoznámenou nepřítomnost... no, ono je to asi stejně všem jedno :D ale tak projistotu... Nějak jsem se zapomněla zmínit... :D a moc se mi ani nechtělo.
Byla jsem u přítele doma ^.^ já ho tak miluju... tak ráda bych tento článek doslova probásnila o něm, ale neudělám to, ještě by jste mi ho ukradly :D ... no, ne že by se nechal :D
Prostě
..bylo to dokonalý... víte, jak krásný je se k někomu v noci přitulit, k tomu teplu, a snít společně? Jak krásný je v noci kecat ze spaní o tom, že mu utekl gekonek a sedí mu na stole, a jestli se na mě nezlobí, protože jsme špatně namalovali velikonoční vajíčka? A přitom se oba vzbudíte a jste úplně mimo?
:DD
Jak super je mít protivnou náladu a sledovat, jak se on snaží být milý a trpělivý ? :D
No nic :D
achjo... :D

Jinak, co jsem se minule ptala na tu shirku, asi den na to jsem ji objevila v obchodě! Hurá! :) Je nádherná, obrovská... ale nelíbí se mi ty její tenoučký nožičky... nebo takhle. Je to fajn. Jen na to u schleichu nejsem zvyklá...za chvilku to budu milovat :) A momentálně nevím, který model si naplánovat ke koupi jako první, zda shirku, nebo hřebečka fella, do kterého jsem se úplně zamilovala, co myslíte? :)

Jinak, zítra si plánuji jít s koníky fotit, snad se fotky povedou, musím si udělat ateliér na fotosoutěže a tak dál, čeká mě toho dost, ale uvidím, jak se mi do toho bude chtít. Nutit se nebudu :) ...Kéž by bylo zítra tak, jako dnes v Praze, to bylo dokonalý, tolik se těším na jaro, snad poprvé v životě..... Ani nevím, proč :)

Snad jste si krásně početli :D pač vám zrovna oznámím skvělou zprávu, tímto tenhle nudný a nezajímavý článek končí, ozvu se až zítra :))

Tessa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jerod Jerod | 2. března 2013 v 21:27 | Reagovat

Nebýt toho nového terária se zámečkem, donutila jsi mě vstát a jít je zkontrolovat :D :D. Musel bych udělat celé dva kroky :D. A za trest malujeme na pár týdnů vajíčka :D :D a namalujeme je špatně :D ;). Co se týče koně, líbí se mi ta mašličky a copánky :D :D....takže volím tento model :D.

2 ranchpodvykotlanouvrbou ranchpodvykotlanouvrbou | 2. března 2013 v 21:49 | Reagovat

Náhodou zajímavý článek! Je v něm hodně informací na rozdíl od těch mích článků :D :)
Jé tak je super, že máš někoho s kým můžeš být! :)
Tak ke mě teda shirka společně s appalosa hřebcem dorazili jako první nováčci 2013! Ale souhlas fell hřebeček je moc nádherný! I já sama bych vážně nevěděla jakého z nich si vybrat. Oba se mi moc líbí takže se moc omlouvá, ale netuším :D

3 hanicka.konicek hanicka.konicek | E-mail | Web | 3. března 2013 v 7:30 | Reagovat

taky bych brala něco jako ty, nicméně já se můžu tulit leda tak k plyšákovi =D
K výběru koně nevím, možná spíš fella, toho ještě nemá tolik lidí, ale zase aby ti shirku neprodali =D je to na tobě =)
na fotky se těším, jenom už bude vyhlášení ledové výstavy?

4 Kobyla08 Kobyla08 | Web | 4. března 2013 v 15:11 | Reagovat

Mě se článek docela líbí :D A ohledně výběru koní, mno... fell je krásný, ale shirka má taky něco do sebe. Ale zas jí mají skoro všichni, tím pádem by byl tvůj fell "jedinečný" :) No, je to jen na tobě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama