Srpen 2013

Chtělo to nový název

31. srpna 2013 v 16:00 | Elocin |  Challenge
Kdo si všiml banneru vlevo v menu? :) ...A kdo přečte, co je na něm napsáno? :D Dělala jsem se s tím několik hodin, hledala program, program na úpravu velikosti atd ... děsný :D Ale mám banner, udělala jsem si ho sama, i když není nic extra a nemá nejlepší kvalitu, jsem za něj ráda.
Co jsem vám chtěla původně říct, je, že tento ranch už není ranch Elocin (jak neskutečně pitomé a egoistické :D ) ale ranch Morning Dew, což je v překladu Ranch Ranní Rosa. RRR, jů :D ... Musím se zmínit i o tom, že nový název vymyslel Jerod, takže ještě jednou- děkuji :)
Konečně také jednou kráátký a vlastně nic moc neříkající článek, jásáte? :)
PS: Proč mi nikdo z vás neřekl, že jsem nebohou Mandarinku zapomněla hodit do rubriky ke klisnám? Takhle se tu chudinka malá málem ztratila! :D
PPS: V příštích dnech se můžete "těšit" na malou ochutnávku z mých fotek do haniččiny fotosoutěže Rousy v blátě (aneb vyráběla jsem postroj a bryčku, málem mi odešly nervy :D ) dále fotogalerii falabellátka Kaijua, zápis SR a možná pár challengí, pokud se nedokopu napsat něco lepšího :)
PPPS: Prosím, hlasujte v anketě pod článkem, celkem ráda bych věděla, jestli tu podle vás něčeho není třeba moc, nebo málo, atdd.. Všem moc děkuji.

Překrásná Sia


Mohéroví koně

30. srpna 2013 v 16:00 | Elocin |  Mé internetové úlovky


Mohér mě nikdy moc nebral, přišlo mi to tak trochu jako ničení modelu, většinou, co jsem viděla, to bylo pocuchané a divně vypadající. takové uválené, připadalo mi to trochu jak nějaké mrtvé zvíře. Jenže to jsem všechno viděla jen nárazově a jen občas a nejspíš od lidí, u nihž to není žádná super kvalita. Jelikož super kvalitu jsem našla dnes. Většina, ne-li všichni jsou airbrushované resinky s mohérem. Strašně bych chtěla mít nějakého takového mohéra, který by fakt vypadal reálně a seklo by mu to, jako všem těm koním, které vám chci ukázat. Vypadají tak překrásně, tak strašně reálně. Mít jednoho z nich by byl...jeden ze splněných snů, co se týče mé sbírky...

více v článku

Bruce

28. srpna 2013 v 16:00 | Elocin |  Ostatní zvěř
JMÉNO: Bruce
PŘEZDÍVKA: Bruu

PLEMENO: kráva černostrakatá
POHLAVÍ: býček

MATKA: Luna
OTEC: ----

ROK VÝROBY: 2000
STAV: skvělý
KOUPEN: dostala jsem ho od Jeroda, koupen v CČM

ZAJÍMAVOSTI: první telátko mé Luny a současně vůbec první telátko na ranchi. Plus má naprosto překrásné oči.
FOTOGALERIE: ZDE


Co jsem tak našla 6

25. srpna 2013 v 16:00 | Elocin |  Mé internetové úlovky
Á přináším vám další várku mých milovaných obrázků :) je to super nouzovka, a počítám, že i vy jste radši, když nemusíte téměř nic číst :D Takže do toho, zde je dnešní devítka:

Kvalita nic moc, ale atmosféra, výbava, všechno, božské. Vypadá to tak reálně...
zdroj: miniatures.about.com


Zajímavé drastic CM :) Nejspíš bych ho ale nechtěla. Každopádně je fakt umění něco takového udělat.
zdroj: ponyisland.net


Krásný arabský set.
zdroj: ranchss


Boží drastic CM lusitana... Prostě dokonalost.... Na to, že ten mold nesnáším, mi tohle vyrazilo dech
zdroj: ladyx


Zajímavé CM tinkera. Pořád nevím, jestli je to hezké, nebo moc umělé...
zdroj: ravenoo


Mého milovaného tenneesee (nebo jak se to píše :D ) collectáka jsem si nemohla odpustit...Je to prostě překrásný model. Už jsem ho dvakrát potkala v Pompu, ale nikdy nebyly zrovna peníze... :(((
zdroj: google


Překrásná CM rodinka, ten hřebec je dokonalý... Škoda té špatné kvality fotky.To by bylo tentokrát vše :) Kdo vás zaujal nejvíce? Znovu opakuji, že pokud se foto nezobrazilo (občas zlobí, když je to z rajčete a je toho moc) odkaz na mé rajče je vlevo ve sloupečku :)

BCHF- Nejoblíbenější velikost koně

24. srpna 2013 v 16:00 | Elocin |  Challenge
Nejoblíbenější velikost koně? To je dost zapeklitá otázka... Nejlépe se mi fotí stablíci a schleich, krásně se u nich rozmazává pozadí a nepotřebují tolik místa, je lehké je někam píchnout, naaranžovat a nemuset se starat o to, jestli támhle někde v pozadí není vidět barák, jako je tomu třeba u focení velikosti traditional. Naproti tomu nemám na stablíky a schleich tolik vybavení. Alespoň toho, které by vypadalo trošku reálně, což na tradi a classiky mám... Jsem na vážkách :D

Zrovna tady se mi ta budouva ale neskutečně líbí :D Vypadá to jak na cestě od stájí... :3


Detail Red River :)Anglický set, schleich

23. srpna 2013 v 16:00 | Elocin |  Mé výrobky
Tak jsem se přemohla a skočila do toho rovnou po hlavě :D Udělala jsem set na schleich! :D Nebyla to až taková piplačka, jak jsem si myslela, takže to nakonec nebude můj první SCH a poslední SCH set :D Set obsahuje pouze anglickou uzdečku a sedlo, dečka je provizorní, neberte ji moc vážně :)
Se setem jsem vlastně celkem spokojená, i když je na něm rozhodně ještě do dodělávat a dopiplávat :) Posuďte sami:
(pokud se obrázky nezobrazují, koukněte na mé rajče --> sloupeček vlevo, kontakty )

Uzdečka


Sedlo


Tenhle detail se mi moc líbí


S jezdkyní


Kaštanka se ve výběhu předváděla a lítala sem tam. Tuhle fotku miluju!


A tuhle taky, pořád nevím, která je lepší. Každá má něco. Na té předchozí vypadá kaštanka jako splašený dostihák, co se v trysku žene kolem. Prostě úžasná věc, jak některý modely dokážou znázornit něco, k čemu vlastně vůbec nemají postoj :)))


A nakonec ještě jednou, bez jezdceVáše názory? Budu ráda za kritiku :)) Mně osobně hodně vadí třmeny a krátké otěže, dělala jsem to na Philipovi - lipicán, a ten má hlavu sbalenou dolů... :/ no a mně to nedošlo.. :D


BCHF- Chod koně, který se mi nikdy nepodaří zachytit reálně

21. srpna 2013 v 17:50 | Elocin |  Challenge
Teď tu nejspíš na čas bude pár challengí, jelikož nemám opět nějak sílu a náladu cokoli dělat. Komentovat u vás na rančích samozřejmě budu, ale tento ranch nějakou chvilku teď pojede v takovém úsporném režimu. Děkuji za pochopení :))

Nad tímto tématem jsem se zamýšlela celkem dlouho. Nemyslím, že by to bylo přímo tak, že ... nějaký chod fakt nedokáži zachytit reálně, ale mívám problém s koňmi, kteří jen tak postávají a nic významného nedělají. Třeba takový Sharik je toho příkladem.
Hnusná, nezaostřená, zrnitá, divně nasvětlená fotka.


BCHF- Chod koně, který se mi fotí nejlépe

18. srpna 2013 v 17:23 | Elocin |  Challenge
Tak to bez nějakého většího váhání bude nejspíše cval. Vidím v něm spoustu způsobů natočení koníka, dá se různě zapřít a podložit, aby vypadal vzpurně, aby se vzpínal, nebo aby alespoň trochu vypadal, jako že přeskakuje překážku. Navíc celkově mám ráda zvířata v pohybu :)


Sety

16. srpna 2013 v 19:50 | Elocin |  Mé výrobky
Tak jsem se konečně pustila do setů na své koníky :)

Keep Calm

14. srpna 2013 v 17:07 | Elocin |  traditional
ZNAČKA: Breyer
JMÉNO: Keep Calm
PŮVOD JMÉNA: překlad: Zachovej klid
PŮVODNÍ JMÉNO: Tregoyd Journeman

PŘEZDÍVKA: Calm, Calmík
PLEMENO: clevlandský hnědák
POHLAVÍ: hřebec
ZAMĚŘENÍ: drezura, přehlídky, plemenitba

ROK VÝROBY: 2006-08
STAV: pár malých škrábanců, výrobní vada na zadní
KOUPEN: od Bebetky

ZAJÍMAVOSTI: Můj první traditional koník! Překvapilo mě, jak těžký je, a jak malý je na traditionala, v kohoutku má jen 18cm... Ale je nádherný a mohutný, má překrásnou barvu.
FOTOGALERIE: ZDEO KONI: Calm je neskutečně milý a vyrovnaný koník, i přes to, že je hřebec. Jeho jméno mu tak dokonale sedí, je bystrý a poslušný a zvládnou jej i ti nejmenší. Baví ho především drezura a vyjížďky po okolí, na skákání moc není. Je mohutný a má překvapivě veliká kopyta, což mu ovšem na jeho něžnosti a laskavé povaze neubírá :)