15. V co věřím

18. března 2014 v 9:32 | Elocin |  Challenge
Upřímně, celkem to tu poslední dobou flákám...a nevím, co se to děje, jelikož napíšu..vypotím článek a za pět dní se divím, že jsem sem kromě profilu nic moc nepřidala a že je to už celkem dlouho, co jsem vůbec něco přidala. Možná je to tím, že mi ted není moc nejlíp a musím se trochu sebrat... asi dojedeme Friendly Horse a pak si dám možná na čas trochu oraz. Kdo ví :)
Nápadů na články mám...spoustu...mám už i spoustu fotek, nové CMko, nového starého koníka na CM, vyrábím...věnuji se sbírce, fakt jo. Jen ne tady...
Je to zvláštní a snad to brzy přejde :) Chtěla jsem sem dát nějaký ten fotkový článek, nebo tak...ale jsem ve škole, takže tu máte jen výplň z mé oblíbené challenge. Vím, že vy ji moc nemusíte, alespoň podle výsledků ankety... ale tak... já ji mám ráda :D
Je to malinko delší...ale prosím...zkuste si to přečíst. Alespoň něco...


1. Ve vyšší moc a nadpřirozeno

Ne v Boha. Prostě na něco víc, na nějakoou energii, na něco, co si ani nedokážem představit. Chvilkama to má i co dělat s esoterikou, věřím třeba na vidění aury, jelikož to umím. Věřím na astrální cestování, na duchy, na život po smrti, na reinkarnaci, na paralelní světy a vesmíry.

2. UFO

Věřím, že UFO existuje, a že nepocházíme z opic, ale že jsme tu byli vysazeni. Že ona Božstva, byla ve skutečnosti mimozemšťané, samozřejmě ne zelení mužíčci s tykadly, ale nějaké moudré bytosti podobné lidem. Věřím na všelijaké ty podivné záhady a tak :)

3. Na sílu ducha

Aneb pokud nechcete, opravdu nechcete, nikdo a nic vás nedonutí a nezlomí.

4. Láska

Věřím na tu opravdickou osudovou lásku na celý život. Celkově věřím i na lásku jako duševní věc, nemyslím si, že hlavním pylířem v lásce je láska fyzická.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grace Grace | Web | 18. března 2014 v 18:28 | Reagovat

Jasně, chápu tě;) Nikdo tě nemůže nutit tu na blogu sedět, hlavě když se o sbírku zajímáš i mimo počítač.
Věřím v úplně stejné věci, akorát bych si tě dovolila opravit s často chybným názvem "UFO". "UFO" znamená v překladu "neidentifikovatelný létající předmět" (Unidentified Flying Object) což se používá zejména na radarech a nebo v případě, kdy něco vidíš na obloze a neumíš to identifikovat. Vhodnější by tedy bylo pojmenování mimozemšťané, i když UFO už natolik zlidovělo..

2 Kobyla08 Kobyla08 | Web | 18. března 2014 v 18:55 | Reagovat

Klidně si pauzu dej, třeba ti pomůže nabrat novou sílu/ chuť. Jen se nám nezapomeň vrátit! ;)
Myslím, že věřím vcelku podobným věcem. Určitě si nemyslím, že bychom byli v celém velkém vesmíru jen my...

3 Yasmin Yasmin | Web | 18. března 2014 v 19:21 | Reagovat

Věřím úplně v to stejné, jako ty.
Jasně, chápu tě, mě teď ranč skoro vůbec nebaví a je mi to líto.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama