Listopad 2014

Modely oživly

14. listopadu 2014 v 15:27 | Elocin |  Moje kecy
Něco se mi vrátilo.
Už zase chodím kolem poliček s koníky, prohlížím si je, beru do ruky, kochám se pohledem na ně. Mám chuť jít ven a fotit je. Je to půl roku, možná i déle, co jsem udělala poslední fotku nějakého oře a konečně mi to chybí. Už zase brouzdám po internetu, koukám na obrázky, sbírám inspiraci a vydržím u toho pěkně dlouho. Už na ně zas nekoukám jako na nějaký předmět.
Nakonec- je to přeci mé stádečko :)

Upřímně, docela se mi nějak ulevilo. I přestože jsem tak nějak v sobě věděla, že si potřebuji dát pauzu a nekončím. V jednu dobu, krátce před mým návratem, pokud se tomu tam dá říkat, jsem měla pár dní pocit, že je opravdu konec. Necítila jsem nic, když jsem zavadila okem o sbírku, nic, když jsem zahlédla nějaký ranchový příspěvek na facebooku, dokonce jsem necítila nic ani ve chvíli, kdy jsem uviděla nováčky 2015. Řekla jsem si: pěkné. A tím to skončilo.
To je už naštěstí pryč.


A mám skvělou zprávu! Přijede ke mně konečně po trablech s poštou Isadora, jeden z modelů, které jsem vážně moc chtěla, konečně zas jeden vyškrtnu ze svého wishlistu (který bych chtěl obohatit o pár dalších položek mimochodem) :) Také jsem vám asi vůbec neukazovala mé nové CMko, respektive cm, které jsem udělala chvilku před stopem tohoto blogu... Víte, že už si ani nepamatuji jeho jméno?..

Zatím prosím promiňte, že nemám absolutně žadné fotky na úrovni, které bych sem mohla hodit, takže články teď budou možná takové sušší, možná trochu déle, protože času mám opravdu málo. Ale snažit se budu :)


(by NixVivendi)