Leden 2015

17. Tři věci, které mi usnadňují život

14. ledna 2015 v 21:37 | Elocin |  Challenge

1. Přátelé

Co dodat, přátele si potřebuje vytvořit každý. Pár lidí, se kterými se člověk potkává a baví, pár blízkých přátel, pár těch nejlepších a jednoho toho, bez kterého se člověk neobejde, a kterého miluje.

2. Zvířata

Která mě nikdy neodsoudí a vždy mi poskytnou bezmeznou lásku, věrnost a měkký kožíšek.

3. Modely

Jo, no... až TAK u mě modely jsou důležité. Je to velký koníček, který není jen o sbírání. Je i o focení, o těšení se, o nakupování, což já zbožňuji, o úžasnou dekoraci...a já mám ke svým modelům opravdu osobní vztah. Miluji je.


16. den - Kde bych chtěla být za deset let a čeho dosáhnout

10. ledna 2015 v 10:00 | Elocin |  Challenge

1. Najít domov

Takový ten opravdový, láskyplnný domov, kde se cítíte dobře a bezpečně, o který pečujete, kde na vás nikdo nemůže.
Kam se vždy můžete vrátit a najít útočiště. Mít rodinu, dítě, milujícího muže...

2. Mít psa

Jeden z mých nesplněných snů- pořídit si sportovního menšího pejska, mít ho vycvičeného, běhat s ním agility, nějak alespoň trošku prorazit do světa, být něčím víc. Vytvořit si opravdického přítele, který nezklame.

3. Studium a zaměstnání

Klasika. Mít za sebou vysokou, najít si dobrou práci, která mě nebude stresovat a ve které si alespoň to něco málo dobrého najdu- přinejlepším mě bude samozřejmě bavit a to všechno :)

4. Být v pořádku

Stát se zdravou, vyrovnanou, sebevědomější dívkou, která se vydala nakonec správnou cestou, mnoho se na ní naučila a tak je teď moudřejší a tolerantnější a milejší beze stop nějaké zášti, zloby a sebelitování.

5. Pokračovat v mých zájmech

Ať už je to focení, sbírání, psaní, umění, sport, yoga, jízda na koni, čtení, věci, které chci zkusit jako je step, pole dance a tak dál a dál. Nerada bych se jich vzdala a ztratila je.


CM Uta

8. ledna 2015 v 10:00 | Elocin |  SCH Klisny
JMÉNO: Uta
PŮVOD JMÉNA: sousoší Eckhart a Uta
PŘEZDÍVKA: ---
°
PLEMENO: tarpan
ZAMĚŘENÍ: western, rekreace
°
ROK VÝROBY: 2002-6
STAV: skvělý
KOUPEN: odkoupena
°
ZAJÍMAVOSTI: CM
FOTOGALERIE: ZDE
°

Kouká, kde co lítá

6. ledna 2015 v 9:21 | Elocin |  Moje kecy

Na Vánoce jsem nedostala žádného koně. To se mi ještě nestalo, za tu dobu, co aktivně sbírám.
Možná proto, že teď jsem moc nesbírala.
Isadorka je už doma, ale já nemám čas jít ji nafotit, pořídila jsem dvě zoufalé obyčejné fotky, které se mi snad ni nechce ukazovat. Technicky jsou pěkné, ale že by měly atmosféru, byly něčím víc? To ne.

Mám takový plán. Víte, co se mi stalo? Nevěřili byste, kolik se toho člověku vypaří z hlavy za těch kdo ví, kolik měsíců, co jsem se flákala. Těžko se mi vzpomíná na některá jména členů mého stádečka, některá jsem dokonce zapomněla a opravdu mě to zaskočilo. Snad jsem si i potom vzpomněla, když jsem se sakra hrabala v tom bordelu v mé hlavě a snažila se ona jména najít, ale to se prostě vůbec nemělo stát. Já přeci nezapomínám jména toho, co miluji.
Takže jsem se rozhodla, že jednoho kobyláka po druhém zachytím na papír, připíši jméno a třeba i nějakou tu zajímavost a pak to vše sešiji do sešitu. Pevně doufám, že u toho vydržím, zní to skvěle ale je to hodně práce a já se znám.

A poslední novinka bokem, stanu se majitelkou toho krásného starého schleich fjordíka, toho, co má úhoří pruh a je vzácnější, mého srdcového plemene, kterého už nějakou tu dobu sháním. :)

(by illuminatedface)